O nas

Kilkanaście lat doświadczenia

Gaszentrum to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w montażu instalacji gazowych do samochodów osobowych w Polsce, Niemczech, Holandii i Norwegii. Jako jedyni w okolicy obsługujemy 99 procent instalacji autogaz wyprodukowanych na świecie. Ułatwiają to nam zgromadzone przez nas interfejsy i oprogramowania do instalacji LPG.

Dzięki doświadczeniu i zdobytym uprawnieniom certyfikujemy instalacje gazowe w takich krajach jak Niemcy, Holandia i Norwegia. Tylko uzyskanie pełnej dokumentacji potrzebnej do zgłoszenia zamontowania instalacji gazowej w samochodzie czyli r-115, GSP, certyfikatu montażu oraz naklejki na słupek samochodu informującej o instalacji w danym samochodzie pomoże bezproblemowo przejść proces legalizacji.

Nasza firma pomaga i informuje o niezbędnych i koniecznych detalach montażu dzięki którym nie będzie żadnych problemów z odbiorem instalacji.

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy wszystkie warsztaty, które mają zapytania z Niemiec, Holandii, Norwegii, Austrii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii dotyczące montażu instalacji LPG w samochodach osobowych.

Gaszentrum to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w montażu instalacji gazowych do samochodów osobowych w Polsce, Niemczech, Holandii i Norwegii.

W naszej ofercie:

$

Legalizacja LPG w Niemczech

$

Legalizacja LPG w Holandii

$

Legalizacja LPG w Norwegii

Kontakt:

Gaszentrum Sp. z o.o.

ul. Poranna 21

11-041 Olsztyn

+48 660 407 217

+48 660 407 217