LPG Norwegia

Legalizacja LPG Norwegia

W Norwegii dokumentem koniecznym do zgłoszenia do wydziału komunikacji o założeniu instalacji gazowej w samochodzie na norweskich tablicach jest R115 i Monterings kort, czyli protokół montażu.

Jak sprawnie zalegalizować LPG w Norwegii?

Jeżeli chcesz zalegalizować swoje LPG w Norwegii prześlij nam skan lub zdjęcie dowodu rejestracyjnego. W naszej centrali ustalamy jaka instalacja lub instalacje mogą być zamontowane do danego samochodu, następnie klient montuje instalację gazową w Polsce. W kolejnym kroku jedzie do warsztatu w Norwegii gdzie otrzymuje dokument R115 i Monterings kort potwierdzający zgodność montażu z norweskimi normami.

Zapytania o montaż LPG

W sprawie zapytania o montaż proszę wysyłać koniecznie skan małego dowodu rejestracyjnegon na  naz adres e-mail, jak również numer telefonu i miasto w którym chcecie Państwo dokonać montażu.

Ułatwi to szybki dobór instalacji LPG do Państwa samochodu.

Nowość

Od początku roku pomagamy zalegalizować instalacje LPG montowane na zasadach Abgasgutachten do samochodów sprowadzanych z USA.

Wyślij zgłoszenie na adres:

r115@gaszentrum.com

Zapraszamy do współpracy!
Zapraszamy wszystkie warsztaty, które mają zapytania z Niemiec, Holandii czy Norwegii dotyczące montażu instalacji LPG w samochodach osobowych.

Gaszentrum to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w montażu instalacji gazowych do samochodów osobowych w Polsce, Niemczech, Holandii i Norwegii.

W naszej ofercie:

$

Legalizacja LPG w Niemczech

$

Legalizacja LPG w Holandii

$

Legalizacja LPG w Norwegii

Kontakt:

Gaszentrum Sp. z o.o.

ul. Poranna 21

11-041 Olsztyn

+48 660 407 217

+48 660 407 217