LPG Holandia

Legalizacja LPG Holandia

Na rynku holenderskim wymagany jest dokument G3. Pozwala on na zgłoszenie samochodu w wydziale komunikacji o zainstalowanej instalacji gazowej.

Jak sprawnie zalegalizować LPG w Holandii?

Jeżeli chcesz zalegalizować swoje LPG w Holandii prześlij nam skan lub zdjęcie dowodu rejestracyjnego. W naszej centrali ustalamy jaka instalacja lub instalacje mogą być zamontowane do danego samochodu, następnie klient montuje instalację gazową w Polsce. W kolejnym kroku jedzie do warsztatu w Holandii gdzie otrzymuje dokument G3 potwierdzający zgodność montażu z normami holenderskimi.

Kontakt do warsztatów w Holandii podamy po montażu instalacji. Dodatkowo oprócz niższych kosztów eksploatacyjnych spowodowanych używaniem instalacji LPG, właściciel zwolniony jest z opłat za podatek drogowy.

Zapytania o montaż LPG

W sprawie zapytania o montaż proszę wysyłać koniecznie skan małego dowodu rejestracyjnegon na  naz adres e-mail, jak również numer telefonu i miasto w którym chcecie Państwo dokonać montażu.

Ułatwi to szybki dobór instalacji LPG do Państwa samochodu.

Nowość

Od początku roku pomagamy zalegalizować instalacje LPG montowane na zasadach Abgasgutachten do samochodów sprowadzanych z USA.

Wyślij zgłoszenie na adres:

r115@gaszentrum.com

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy wszystkie warsztaty, które mają zapytania z Niemiec, Holandii, Norwegii, Austrii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii dotyczące montażu instalacji LPG w samochodach osobowych.

Gaszentrum to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w montażu instalacji gazowych do samochodów osobowych w Polsce, Niemczech, Holandii i Norwegii.

W naszej ofercie:

$

Legalizacja LPG w Niemczech

$

Legalizacja LPG w Holandii

$

Legalizacja LPG w Norwegii

Kontakt:

Gaszentrum Sp. z o.o.

ul. Poranna 21

11-041 Olsztyn

+48 660 407 217

+48 660 407 217