LPG Anglia

Uzyskanie dokumentów R-115

Regulamin 115 EKG ONZ, obowiązujący w Unii Europejskiej, dokładnie precyzuje jakie wymagania powinny spełniać instalacje LPG i CNG, aby mogły zostać zamontowane w określonych modelach pojazdów. Najważniejsze kryteria stawiane instalacjom R115 to spełnienie wymagań dotyczących emisji spalin według normy EURO 3 4 5 6 oraz odpowiednia współpraca sterownika gazowego z systemem EOBD samochodu.

Większość warsztatów w Polsce wystawia maksymalnie jeden dokument R-115 i w takim przypadku klient zmuszony jest jechać na TÜV i tam ponosić dodatkowe koszty.

Certyfikacja montażu R-115

Po montażu maksymalnie w ciągu 21 dni wystawiamy wszystkie dokumenty czyli : R-115. Certyfikat montażu i naklejki na słupek w samochodzie informujący o tym, że auto ma instalację gazową.

Zapytania o montaż LPG

W sprawie zapytania o montaż napisz do nas, podając model pojazdu i miasto w którym chcesz dokonać montażu.

Ułatwi to szybki dobór instalacji LPG do Państwa samochodu.

Wyślij zgłoszenie na adres:

r115@gaszentrum.com

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy wszystkie warsztaty, które mają zapytania z Niemiec, Holandii, Norwegii, Austrii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii dotyczące montażu instalacji LPG w samochodach osobowych.

Gaszentrum to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w montażu instalacji gazowych do samochodów osobowych w Polsce, Niemczech, Holandii i Norwegii.

W naszej ofercie:

$

Legalizacja LPG w Niemczech

$

Legalizacja LPG w Holandii

$

Legalizacja LPG w Norwegii

Kontakt:

Gaszentrum Sp. z o.o.

ul. Poranna 21

11-041 Olsztyn

+48 660 407 217

+48 660 407 217